BaleTainer® – lisovací kontejner a paketovací lis v jednom

BaleTainer® – LISOVACÍ KONTEJNER + DRTIČ+BALÍKOVACÍ LIS v 1 !

BaleTainer® představuje nový a jedinečný koncept zařízení pro zhutňování papíru, kartonáže a vyprázdněných PET-lahví. Toto zařízení bylo navrženo jako stroj nové generace zpracovávání odpadu. S komfortem plnění lisovacího kontejneru, drtičem a balíkovým výsledkem, srovnatelným s využitím jednoho 180 tunového šachtového balíkovacího lisu.

 

Plnící otvor umožňuje vhození velké kartonáže (cca. 130 x 200cm) nebo velkého množství PET lahví. Mezi plně automatizovaným nakládáním lisovací komory je také odvod balíků a ovázání drátem automatické. Výkon zpracování PET-lahví je až 20.000 lahví za hodinu.

Kompaktní konstrukce (cca. 200 x 500 cm) umožňuje inovativní způsob lisování. Balíky nejsou produkovány, jako obvykle v jednom kuse, ale ve třech „plátcích“. Díky tomu není nutné vyvíjet tak velkou lisovací sílu a tak spotřebovává i méně energie a potřebuje i méně prostoru.

Balíkové zboží v průmyslovém formátu nabízí všechny předpoklady pro přímý prodej těchto hodnotných materiálů. Silniční a lodní kontejnery je možné naplnit na 24 t. BaleTainer je dodáván v automatické a poloautomatické verzi.

Přínosy:

  • 100% transportní využitelnost
  • Úspory za skladování a transport
  • Ideální pro přímý odprodej balíků hodnotného materiálu
  • Velký plnící otvor
  • Automatické ovazování balíků
  • Automatický vyhazovací systém pro balíky

FOTOGALERIE:

VIDEO:

BaleTainer® – v nasazení na kartonáž
BaleTainer® – v nasazení na PET-lahve

FUNKČNÍ PRINCIP:

Produktová řada – přehledBrožura