Nejčastější otázky

Máte dotaz?

Odpověď naleznete zde…

Můžete zajišťovat dodávky zařízení a servisní služby ve všech oblastech Česka a Slovenska?
M.B.T. GmbH je hrdá na to, že je firmou s celoevropským rozšířením. Prostřednictvím firmy Waste Tec s.r.o. nabízí své služby po České republice, na Slovensku a v Holandsku, obvykle do 48h. 

Poskytujete záruku na dodaná zařízení?
Samozřejmě, záruka se vztahuje na každé od nás zakoupené zboží. V rámci záruky máte možnost využívat bezplatných základních servisních služeb. Po skončení záruční doby nabízíme pravidelnou údržbu a revize zařízení.

Je potřeba, aby provozovatelé zařízení museli být speciálně vyškoleni?
K obsluze strojů nejsou potřeba žádná zvláštní školení nebo kurzy. Díky intuitivnímu a inteligentnímu ovládání strojů stačí, aby zaškolení k obsluze strojů poskytli pracovníci skupiny M.B.T.

Jaké jsou certifikace dodávaných strojů?
Veškeré vybavení, stroje a výrobky společnosti M.B.T. GmbH uváděné na trh jsou dodávány s osvědčením o shodě s CE a certifikáty TÜV. K uvedení do provozu a k obsluze strojů je dodávána certifikace ISCIR.

Dodávají se stroje s návodem k obsluze v jazyce lokální země?
Ano, se strojem se dodává návod v českém, slovenském nebo jiném jazyce, který obsahuje instrukce pro instalaci, provoz a údržbu. Navíc návod obsahuje i sekce ohledně bezpečnosti práci a předcházení úrazů při práci s dodaným zařízením.

Jaké materiály lze lisovat/balíkovat s dodávanými stroji?
Se stroji M.B.T. lze lisovat kompaktní nebo podobně tuhý komunální odpad z obchodů – jedná se karton, lepenku, fólie, papír, hliník atd… Na vyžádání lze dodat také kompaktní modely, které dokáží ničit/lisovat velké kusy dřeva.
Pokud se jedná o kategorii lisů na recyklovatelný materiál – ty mohou lisovat širokou škálu materiálů jako lepenka, papír, fólie, hliník, textil, PET lahve, pneumatiky, plastové nebo dřevěné bedny atd.

Existují doplňky, úpravy nebo nadstavby k Vašim zařízením?
Ano, lze si vybrat se široké škály doplňků/úprav/nadstaveb ke každému zařízení. Jen nám řekněte své požadavky a společně nalezneme nejlepší volbu pro Vaše zařízení, které bude vyhovovat Vašim potřebám.

To si můžete dovolit vyrobit stroj podle mých potřeb?
Ano, je možné vyrobit stroj podle Vašich potřeb. Na Vaši žádost můžeme dodat stroj s kapacitou, rozměry a nastavením pro daný typ materiálu, vyhovující Vašim požadavkům.

Proč si pořídit zařízení od M.B.T.?
M.B.T – to jsou zkušenosti, kvalita a spolehlivost. M.B.T. se pohybuje v oboru už více než 25 let. Vyrábíme vysoce kvalitní vybavení, které je při správné péči schopné provozu dlouhé roky. Snažíme si udržet konkurenceschopnost na trhu tak, že se naši obchodní zástupci starají pečlivě o svého zákazníka. Budeme s Vámi od počátku objednávky, poradíme Vám při nákupu zařízení, pomůžeme Vám s instalací a postaráme se Vám i o pravidelný servis tak, abyste měli co největší užitek z námi dodaného stroje.

  Jméno (povinné)

  E-mail (povinné)

  Telefonní číslo (povinné)

  Místo (povinné)

  Název společnosti

  Předmět

  Zpráva

        Souhlasím se zpracováním osobních údajů